برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.
فیلتر توسط

یخچال هیتاچی

قیمت و خرید یخچال فریزر هیتاچی

قیمت و خرید یخچال فریزر هیتاچی

خرید یخچال فریزر هیتاچی - hitachi یکی از تولید کننده هایی است، که در طی چند سال اخیر انواع یخچال های با کیفیت و خوش قیمت و خوش تراش را تولید و روانه ی بازار کرده است. با اینکه یخچال های هیتاچی از بالاترین امکانات و فناوری های روز بهره می برند، اما قیمت مناسبی دارند و همین باعث شده یخچال هایی خوش فروش و محبوب باشند. ترکیب طراحی و ظاهر ایده آل در کنار قیمت مناسب و کیفیت بالا باعث شده تا خریداران بیشتر سراغ یخچال فریزرهای سامسونگ را بگیرند و از بین یخچال فریزرهای هیتاچی متناسب با نیاز و بودجه ی خود یک یخچال فریزر هیتاچی انتخاب و خریداری نمایند.در بخش یخچال فریزرهای هیتاچی می توانیم انواع یخچال فریزر بالا پایین، یخچال فریزر ساید بای ساید، یخچال فریزر دوقلو را مشاهده کنیم. امکانات و فناوری هایی که هیتاچی از آنها بهره می برد، کمپرسور اینورتر inverter، محفظه ی نگهداری سبزی، محفظه ی تعادلسازی رطوبت و حفظ و کنترل دما و رطوبت، طراحی ساید بای ساید، طراحی شوکیس، نمایشگر دیجیتالی لمسی، سیستم خنک کننده چندگانه و ... هستند. این امکانات و قابلیت ها کیفیت و عملکرد یخچال فریزر هیتاچی را بسیار بالا برده اند.

تولید کننده هیتاچی و ریشه نام آن از نامیهی اودیرا بنیانگذار هیتاچی، این شرکت را با نام هیتاچی، که یادآور مکانی بود، که اولین فروش محصولات خود را انجام داده بود؛ یعنی شهر هیتاچی، استان ایباراکی به ثبت رساند. کمپانی هیتاچی در سال 1910 تاسیس شد . در اوایل این شرکت موتور الکتریکی تولید نمود . هیتاچی در سال 1960 یا 1348 شمسی کالاهای لوازم خانگی از جمله یخچال را تولید نمود . یخچال های هیتاچی در جدیدترین تولیدات خود شامل انواع یخچال دو قلو ، یخچال ساید بای ساید ، یخچال های بالا پایین و غیره شامل می شود . یخچال های هیتاجی از تکنولوژی ها روز بهره می برند و می توان آن را به عنوان یک برند لوکس یاد کرد . یخچال هیتاچی از تولیدات کشور ژاپن می باشد که همگی از نظر کیفیت با استانداردهای جهانی رقابت می کند.

در این شاخه از محصولات فروشگاه هنارک شما می توانید انواع یخچال فریزر های سامسونگ، مانند یخچال فریزر هیتاچی، یخچال فریزر بالا پایین هیتاچی، یخچال فریزر ساید بای ساید هیتاچی، یخچال فریزر دوقلو هیتاچی را مشاهده نمایید. بعد از اینکه از انتخاب برند مورد نظرتان مطمئن شدید، و حالا که در این شاخه تمرکز کرده اید، بر روی یکی از یخچال های هیتاچی زوم کرده اید با خواند نقد و بررسی های صورت گرفته و خواندن مشخصات فنی آنها می توانید از خرید وانتخاب خود مطمئن تر شوید. آگاهی از مشخصات و قیمت یخچال فریزر هیتاچی باعث می شود تا بتوانید در بازه ی وسیع تری از یخچال ها انتخاب داشته باشید.

ادامه مطلبShow less

فهرست

تنظیمات

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم