برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.
فیلتر توسط

یخچال سامسونگ

قیمت و خرید یخچال فریزر سامسونگ

یخچال فریزر سامسونگ - samsung یکی از تولید کننده هایی است، که در طی چند سال اخیر انواع یخچال های با کیفیت و خوش قیمت و خوش تراش را تولید و روانه ی بازار کرده است. با اینکه یخچال فریزر سامسونگ از بالاترین امکانات و فناوری های روز بهره می برند، اما قیمت مناسبی دارند و همین باعث شده یخچال هایی خوش فروش و محبوب باشند. ترکیب طراحی و ظاهر ایده آل در کنار قیمت مناسب و کیفیت بالا باعث شده تا خریداران بیشتر سراغ یخچال فریزرهای سامسونگ را بگیرند و از بین یخچال فریزرهای سامسونگ متناسب با نیاز و بودجه ی خود یک یخچال فریزر سامسونگ انتخاب و خریداری نمایند. البته بی انصافی است که سامسونگ را پرچمدار میدان رقابت بدانیم؛ چرا که ال جی بیکار دست روی دست نگذاشته و ال جی هم یخچال هایی جذاب تر و با کلاس تر را تولید و طراحی می کند. در بخش یخچال فریزرهای سامسونگ می توانیم انواع یخچال فریزر بالا پایین، یخچال فریزر ساید بای ساید، یخچال فریزر دوقلو را مشاهده کنیم. امکانات و فناوری هایی که سامسونگ از آنها بهره می برد، کمپرسور دیجیتال اینورتر digital inverter، محفظه ی نگهداری سبزی، محفظه ی تعادلسازی رطوبت و حفظ و کنترل دما و رطوبت، طراحی ساید بای ساید، طراحی شوکیس، نمایشگر دیجیتالی لمسی، سیستم خنک کننده چندگانه و ... هستند. این امکانات و قابلیت ها کیفیت و عملکرد یخچال فریزر سامسونگ را بسیار بالا برده اند.

معرفی کوتاه یخچال فریزر سامسونگ 

کمپانی سامسونگ در سال 1969 میلادی برابر با 1348 اولین یخچال های خود را تولید نمود . کمپانی سامسونگ در سال 1369 یا 1969 میلادی توجه خود را بر روی بخش خانگی از جمله یخچال رو آورد . یخچال سامسونگ در یک دهه گذشته پیشرف ت های زیادی رو کسب کرده است . طراحی های جدید یخچال سامسونگ شامل : انواع یخچال دو در ب، یخچال های سه درب ، یخچال ساید بای ساید ، یخچال فریزر بالا پایین یخچال دو قلو و یخچال های با عنوان یخچال فرنچ یخچال هرمس که عنوان فرنچ ار کلمه french به معنی فرانسوی گرفته شده است که به آن طرح درب فرانسوی هم گفته می شود.

در این شاخه از محصولات فروشگاه هنارک شما می توانید انواع یخچال فریزر های سامسونگ، مانند یخچال فریزر سامسونگ، یخچال فریزر بالا پایین سامسونگ، یخچال فریزر ساید بای ساید سامسونگ، یخچال فریزر دوقلو سامسونگ را مشاهده نمایید. بعد از اینکه از انتخاب برند مورد نظرتان مطمئن شدید، و حالا که در این شاخه تمرکز کرده اید، بر روی یکی از یخچال های سامسونگ زوم کرده اید با خواند نقد و بررسی های صورت گرفته و خواندن مشخصات فنی آنها می توانید از خرید وانتخاب خود مطمئن تر شوید. آگاهی از مشخصات و قیمت یخچال فریزر سامسونگ باعث می شود تا بتوانید در بازه ی وسیع تری از یخچال ها انتخاب داشته باشید.

ادامه مطلبShow less

فهرست

تنظیمات

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم