برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.
فیلتر توسط

یخچال ال جی

قیمت و خرید یخچال فریزر ال جی

یخچال فریزر ال جی- lg یکی از سازنده هایی است که در زمینه ی تولید انواع یخچال فریزر، یخچال ساید بای ساید و یخچال دوقلو سالهای زیادی فعالیت کرده است. نتیجه ی سالهای دراز فعالیت و تولید انواع یخچال، باعث شده تا امروز به عنوان یکی از بهترین سازنده ها و با کیفیت ترین برندها معرفی شود. یخچال فریزر ال جی  هر روزه  توسط مهندسان شرکت باز طراحی و کیفیت آنکنترل می گردد می توان یکی از بهترین برندهایی نام برد که دائم در حال بروز رسانی می شود .  برای نمونه می توان به قابلیت هایی مانند کمپرسور اینورتر خطی، نمایشگر دیجیتالی لمسی، سیستم خنک کننده ی بدون برفک چندگانه،سیستم عیب یاب هوشمند و محفظه های مخصوص متعادلسازی رطوبت و ...اشاره کرد. تمامی یخچال های جدید ال جی از این قابلیت ها و فناوری ها پشتیبانی می کنند و کارآیی و عملکرد ایده آل و مطلوب را برای یخچال فریزر های ال جی به ارمغان آورده اند.

شرکت ال جی الکترونیکس یک شرکت چندملیتی است، که بعنوان یکی از شرکت‌های بزرگ در زمینه الکترونیک و فناوری اطلاعات شناخته می‌شود. شرکت ال جی در سال 1965 برابر با دی ماه 1343 اولین یخچال های خود را در کره جنوبی ساخت . یخچال فریزرهای ال جی به مرور زمان از یک یخچال عادی به یخچال هوشمند تبدیل شده ان . از جدیدترین تولیدات ال جی می توان به یخچال های بالا پایین ، یخچال ساید بای ساید ، یخچال دو قلوی ال جی ، یخچال های چند درب معمولی اشاره کرد . جدیدترین یخچال  ال جی دارای سیستم عامل web os می باشند که می توان با نرم افازر و اپلیکیشن های موجود استفاده از آن را بسیار آسان تر نمود.

در این شاخه از محصولات فروشگاه هنارک شما می توانید انواع یخچال فریزر های ال جی، مانند یخچال فریزر ال جی، یخچال فریزر بالا پایین ال جی، یخچال فریزر ساید بای ساید ال جی، یخچال فریزر دوقلو ال جی را مشاهده نمایید. بعد از اینکه از انتخاب برند مورد نظرتان مطمئن شدید، و حالا که در این شاخه تمرکز کرده اید، بر روی یکی از یخچال های ال جی زوم کرده اید با خواند نقد و بررسی های صورت گرفته و خواندن مشخصات فنی آنها می توانید از خرید وانتخاب خود مطمئن تر شوید. آگاهی از مشخصات و قیمت یخچال فریزر ال جی باعث می شود تا بتوانید در بازه ی وسیع تری از یخچال ها انتخاب داشته باشید.

ادامه مطلبShow less

فهرست

تنظیمات

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم