برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.
فیلتر توسط

کولر گازی بر اساس ظرفیت

قیمت و خرید کولر گازی بر اساس ظرفیت

از ملاک های مهم در خرید کولر گازی ظرفیت سرمایشی آن است. البته این عامل مهم در خرید در قیمت کولر گازی نیز موثر بوده و می تواند تاثیر زیادی بر روی قیمت کولر گازی داشته باشد. ظرفیت سرمایشی واحدی برای اندازه گیری میزان سرمایشی کولر گازی است و بر حس btu بیان می شود و به قدرت خنک کنندگی دستگاه کولر گازی اشاره دارد. در واقع این واحد به معنای میزان حرارت و گرمای گرفته شده در مدت زمان یک دقیقه است. هر چه ظرفیت سرمایشی یک کولر گازی بیشتر باشد، قدرت خنک کنندگی کولر گازی نیز بیشتر خواهد بود. به هنگام خرید توجه داشته باشید که حتما پارامترهای متعددی ظرفیت سرمایشی و کولر گازی مناسب شما را تعیین می کنند.از جمله پارامترها در تعیین ظرفیت سرمایشی کولر گازی، مساحت مکان مورد نظر، منطقه ی جغرافیایی، شرایط آب و هوایی، رو به نور بودن یا رو به سایه بودن، تعداد افراد، تعداد وسیال گرمازا و تعداد پنجره ها و ...هستند که با در نظر گرفتن همه ی این عوامل می توان کولر گازی مناسب با ظرفیت سرمایشی مناسب را انتخاب کرده و خریداری نمود. دقت داشته باشید که اگر کولر گازی با ظرفیت سرمایشی بیشتر از حد نیاز خریدرای کنید، باعث می شود تا در مدت زمانی بسیار کم محیط خنک شده و حتی سرد گردد و شما مجبور به خاموش کردن کولر گازی شوید و دوباره بعد از مدت زمانی دوباره دمای محیط افزایش یافته و گرم شود و دوباره کولر گازی را روشن کنید. اگر هم ولر گازی با ظرفیت سرمایشی کمتر از میزان لازم خریداری کنید اصلا توان خنک کردن محیط را نخواهد داشت و باز هم خرید کولر گازی دردی از شما دوا نمی کند. در نتیجه خرید کولر گازی با ظرفیت سرمایشی مناسب موضوع مهمی است که نباید به سادگی از آن گذشت
انواع سازنده ها نظیر ال جی وسامسونگ و گری و جنرال و اجنرال و هیتاچی و پاناسونیک و فوجی و ... کولر گازی هایی با ظرفیت سرمایشی های معمول و رایج تولید و روانه ی بازار کرده اند. انواع کولر گازی با ظرفیت سرمایشی 9 هزار و کولر گازی با ظرفیت سرماتیشی 12 هزار و کولر گازی با ظرفیت سرمایشی 18 هزار و کولر گازی با ظرفیت سرمایشی 24 هزار و کولر گازی با ظرفیت سرمایشی 30 هزار و کولر گازی با ظرفیت سرمایشی 36 هزار از جمله ظرفیت های رایج در کولر گازی های دیواری هستند.

کولر گازی 9000 تا کولر گازی 12000 برای سالن ها و مکان هایی کم مساحت و با مساحت بین 9 تا 24 متر مربع استفاده می شود. کولر گازی 12000 تا کولر گازی 18000 برای سالن هایی با مساحت 24 تا 40 متر مربع مورد استفاده قرار می گیرند. کولر گازی 18000 تا کولر گازی 24000 نیز برای سالن هایی با مساحت 40 تا 70 متر مربع استفاده می شوند و کولر گازی 24000 تا کولر گازی 36000 نیز برای سالن هایی با مساحت 70 تا 110 متر مربع مناسب هستند.

کولرهای گازی بر اساس طرفیت بی تی یو BTU  دستبه بندی می گردند . که حود بی تی یو BTU یعنی میزان گرمایی  که دمای یک پوند آب را در فشار یک اتمسفر یک درجه از 60 درجه فارنهایت به 61 درجه فارنهایت برساند. دسته بندی ظرفیت کولرها : 9 - 10 - 12 - 13 - 14 - 18 - 21 - 24 -26 - 30 - 32 - 36 - 48 - 65  در هزار می باشد .
ادامه مطلبShow less

فهرست

ورود

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم