برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.
فیلتر توسط

تلویزیون بر اساس سایز

قیمت تلویزیون بر اساس سایز

سایز بندی تلویزیون 

در طراحی و ساختار تلویزیون، ابعاد و اندازه ی تلویزیون بر اساس اینچ بیان می شود. به طور معمول سازنده ها از اندازه های تلویزیون 32 اینچ، تلویزیون 40 اینچ، تلویزیون 43 اینچ، تلویزیون 49 اینچ، تلویزیون 55 اینچ و تلویزیون 65 اینچ و ...استفاده می کنند. معمولاً برای اتاق خواب و سالن های کوچک و کم مساحت و یا برای اتاق هتل و بیمارستان و سایر امکان عمومی از تلویزیون 32 اینچ بهره می برند. تلویزیون 32 اینچ بیشتر دارای کیفیت تصویر اچ دی hd است و کمتر تلویزیون 32 اینچی را می توان پیدا کرد که کیفیت تصور فول اچ دی داشته باشد. تلویزیون 43 اینچ نیز برای سالن های کم مساحت استفاده می شود و البته در این مورد کیفیت تصویر فول اچ دی و فورکی را هم داریم. تلویزیون 49 اینچ برای سالن های متوسط و تلویزیون 55 اینچ برای سالن های بیشتر از 24 متر و تلویزیون 65 اینچ و بالاتر برای سالن ها و مکان های بزرگ مورد استفاده واقع می شود.

برای آن دسته از کاربرانی که می خواهند ابعاد تلویزیون بر اساس سانتیمتر را داشته باشند، تا متناسب با ابعاد تلویزیون دکوراسیون پشت تلویزیون را آماده کننده، باید بدانند که هر اینچ  برابر با 2.54 سانتی متر است.

قیمت تلویزیون بر اساس سایز 

تمامی تلویزیون ها با اندازه های مختلف مصرف دارند و توسط کاربران خریداری می شوند. اما تلویزیون های 49 اینچ و 55 اینچ بیشترین سهم فروش را از آن خود کرده اند. در این بخش از فروشگاه اینترنتی هنارک انواع تلویزیون ال جی 49 اینچ، تلویزیون سامسونگ 49 اینچ و تلویزیون سونی 49 اینچ با قیمت مناسب و تضمین اصالت کالا و تحویل سریع 1 تا 3 روزه گنجانده شده اند تا کاربران و همراهان عزیز بتوانند خریدی راحت و آسوده داشته باشند. برای خرید تلویزیون بر اساس سایز باید سایز تلویزیون مودر نظرتان را پیدا کنید و سپس شاخه ی مربوطه را مطالعه نمایید. برای نمونه اگر قصد خرید تلویزیون 49 اینچ را دارید، در بین شاخه ها تلویزیون 49 اینچ را یافته و باز کنید و تمامی تلویزیون های موجود را از نظر کیفیت و قیمت بررسی نمایید.

ادامه مطلبShow less

فهرست

ورود

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم